Nagy öröm számunkra, hogy óvodánk hagyományos Szülői Gálaestje idén immár 26. alkalommal kerül megrendezésre. Ez az este évről évre különleges alkalom arra, hogy a családok, és az óvoda közössége együtt töltsenek egy vidám, kötetlen estét, erősítve az összetartozást és a közösségi kapcsolatokat. Nagyon szépen köszönjük, hogy idén is több mint 180-an lehettünk együtt 2026. április 18-án, szombat este!
A rendezvénynek a Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium adott otthont, ahol a vendégeket sütemények, közös vacsora, játékok, tombola, sütiverseny, beszélgetések, majd hajnalig tartó tánc és jó hangulat várta.
Az est egyik különlegessége idén is a tombola volt, amelyhez a felajánlásokat a szülők közössége gyűjtötte össze. Hálásan köszönjük a sok kreatív és értékes felajánlást!
A sütiverseny idén is az est egyik legnépszerűbb programja volt, ahol a családok fantasztikus, kreatív és finom süteményekkel neveztek. A hagyományos aprósüteményektől kezdve a gyermekbarát édességeken és mentes finomságokon át egészen a sós különlegességekig sokféle alkotás érkezett. A közönség online szavazással választotta ki a kedvenceket, így minden résztvevő aktívan részese lehetett az est programjának.
Köszönjük minden szülőnek, támogatónak és segítőnek a szervezésben nyújtott munkáját, a felajánlásokat, valamint azt, hogy együtt ismét egy szeretetteljes, örömteli és emlékezetes közösségi estét élhettünk át!




